25 stycznia 2016

DOJAZD

Centrum Zawodów ZIELONKA CHALLENGE 18 czerwca 2022 roku mieścić się będzie zaledwie 15 kilometrów od centrum Poznania w Owińskach (kod 62-005), nieopodal ul. Plażowej 1 przy Traperskiej Osadzie od strony zbiorników wodnych www.traperska-osada.pl  Meta znajdować się będzie przy kąpielisku.

Koordynaty GPS – 52.516664, 16.998934

https://goo.gl/maps/a7XtoKKvcek

W Centrum Zawodów jest dużo miejsc parkingowych.

Samochodem (około 30 minut):

Z Poznania należy udać się w kierunku Murowanej Gośliny drogą wojewódzką nr 196. W Owińskach na wysokości Parku Orientacji Przestrzennej należy skręcić w prawo w ul. Kolejową, następnie za przejazdem kolejowym bezpośrednio w lewo do ulicy Plażowej na parking. Ztąd dojście w lewą stronę ok. 1 kilometra w kierunku Traperskiej Osady.

Jadąc ulicą Gdyńską przez Czerwonak dojazd trwa około 30 minut.

Poniżej dojazd z Poznania

 

Komunikacja miejska autobusem (około 30 minut z Poznania dojazd + 12 minut marsz):

Chcesz dojechać i wrócić szybko, optymalnie i wygodnie środkami komunikacji publicznej, autobusowej lub kolejowej? Możesz dojechać na ZIELONKA CHALLENGE oczywiście autobusami miejskimi i podmiejskimi. Zaplanuj sprawny dojazd przy pomocy aplikacji jakdojade.pl

– numer 312, 342 z Ronda Śródka do przystanku Owińska/Stacja. Z przystanku dojść do ul. Plażowej 1 ok 1 km ( w linii prostej niecałe 400 metrów) przez 12 minut.

Rozkład jazdy autobusów: www.ztm.poznan.pl

lub www.mpk.poznan.pl

Komunikacja autobusem szynowym (około 30 minut z Poznania w kierunku Gołańczy + 12 minut marsz):

Szybką Koleją Wielkopolską ze stacji Poznań Główny przez Poznań Garbary, Poznań Wschód, Poznań Karolin, Czerwonak, Czerwonak Osiedle do Owińsk.

Rozkład jazdy pociągów: http://koleje-wielkopolskie.com.pl/rozklad-jazdy-2

Rowerem

Droga taka sama jak samochodem lub autobusem.

 

Visit Us On Facebook